Hmyzí hotel pro komunitní zahrady a firmy

Skladem

Výrazným šestihranem se pyšní nový hmyzí hotel. S posadou 160 cm vysoký hmyzí dům bude nejen dekorací pro nás lidi, ale zároveň výrazným lákadlem pro hmyzí návštěvníky.

Hmyzí hotel s firemní logem - Střední část tzv. "motýlovník" lze upravit do firemního LOGA. Velký hmyzí hotel má tak potenciál sloužit jako uvítací přírodní prvek ve firemním parčíku či vstupu do firmy.

Výška: 125 - 160 cm dle výšky spodní podsady
Šířka: 80 cm
Hloubka vč. stabilizace: 20 cm
Váha: cca 40 + 25 kg
Vyrobeno: na Valašsku

22 500,00 Kč

Umím si jej představit jako solitér komunitní zahrady, který pomůže zlepšit přirozené prostředí zahrady. Hmyzí dům je určen zejména pro včelky samotářky, které mají významný podíl v opylování květu v přírodě. Množství úkrytů zároveň pomůže v zasídlení i ostatnímu hmyzu. Střední část hmyzího domečku vyplňuje tzv. motýlovník / můrovník, který slouží jako úkryt můry a motýly.

Hmyzí hotel se skládá se ze tří částí: vrchního šestihranu s motýlovníkem uprostřed, spodní podsady a stabilizačních kovových prvků. Korpus hmyzího hotelu je vyrobený z trvanlivého modřínového dřeva a bude sloužit řadu let. Spodní podsadu lze podle požadavků různě modifikovat. Podsada slouží rovněž jako hmyzí domek. INFO: Pro velké hmyzí hotely se doprava sjednává inviduálně.