Minerální nosiče tepla

Český výrobek, vyrobeno na Valašsku

HLEDÁTE DÁREK? DÁREK PODPORUJÍCÍ ZDRAVÍ -  POTĚŠÍ A ZAHŘEJE. Nahřívací minerální polštáře díky suchému teplu ulevují při zatuhlosti svalů, ztuhlosti šíje, při bolestech krční páteře, revmatických obtížích a pomáhají při doléčení úrazů a bolestivého ischiasu. Vysoká akumulační tepelná schopnost je docílena směsí nadrcených vyvřelých hornin. Tkanina 100% bavlna, praní 90°C.

 VIZITKA : https://mineralni-nosice-tepla.cz/

Vulkanické vyvřeliny mají vynikající tepelná akumulace. Stačí několik minut v mikrovlnné troubě a sálavé teplo podpořené vyzařujícími minerály z hornin mohou blahodárně působit. Jak na bolavá záda, krční partie tak na prochladlé ledviny. Termo polštářek je rovněž vhodný k prohřátí svalů před masáží. Vyzkoušejte, budete spokojeni.

OHŘEV V MIKROVLNÉ TROUBĚ - Mikrovlnku nastavte na střední výkon (ne vyšší). Ohřevný balíček umístěte uvnitř mikrovlnné trouby tak, aby se nedotýkal kovových materiálů. Vypněte funkci grilu (pokud ji máte zapnutou). Ohřívejte po dobu 2 - 5 minut dle typu a výkonu trouby. Zprvu vyzkoušejte ohřev na kratší dobu, tak nejlépe zjistíte, jaká teplota termo balíčku vám bude vyhovovat.

TERMO balíčky lze použít i reverzně - jako CHLADIVÉ ZÁBALY k tlumení horečky či zánětů.  Balíček uložte na několik hodin do mrazničky. Vulkanické horniny má vysokou akumulační schopnost k udržení chladu / i tepla.