Hmyzí hotely

A pro ty, kteří nemají tolik času na vlastní výrobu, nebo chtějí mít hmyzí hotel jako designový prvek, je tu naše nabídka: 

Kategorie

Podívejme se na na dnešní zahrady. Krátce střižené trávníky, nejlépe každý týden. Upravený terén, zakrytý mulčovací folií. Po okrajích několik konifer a keřů. I záhony květin se moc nenosí, protože by to dalo moc práce... Ano, je to uklizené a pro někoho i pěkné, ale příroda se nám odsud nějak vytratila. Jsem rád, že se opět mezi námi probouzí zájem o přirozené či přírodní zahrady, kde je vše více v souladu. Vykotlané staré stromy a rozdrolené zídky už zde asi nenajdete, a tak, si musíme pomoci tzv. "hmyzími hotely", které nám částečně nahradí přirozené úkryty pro hmyz a drobné živočichy. Je snadné je vyrobit! V každém sklepě se najde několik dřevěných prkýnek, které zručný táta či dědeček stluče do rámu. Na zadní část hmyzího domečku poslouží překližková deska nebo i pevná síťovina. Pak je na Vás, abyste do připraveného hotelu umístili přírodní materiály - úkryty, které ve vaší zahradě vymizely.

Vámi objednané zboží dodávám zpravidla do 10-14 pracovních dnů po obdržení platby na účet, snažím se odesílat co nejdříve.
Zároveň Vás vyrozumím o odeslání e-mailem. Výrobky skladem dodám obvykle do týdne.