Naučná tabule - kovový INFO PULT 60 x 60 cm

DOPRAVA V CENĚ

Kovová naučná tabule - ve tvaru informačního pultu 60 x 60 cm. Nosná noha kovového info pultu je tvořena ocelovým T profilem 60 x 60 x 7 mm, krytá modřínovými trámky. Na spodní část info – pultu je pod úhlem navařená ocelová tabule 40 x 40 x 0,3 cm, která vytváří spodní nosnou základnu.

DOPRAVA A BALNÉ JSOU JIŽ ZAPOČÍTÁNY V CENĚ VÝROBKU

Vlastní informační tabuli zpevňuje základna s voděodolné překližky síly 18 mm – ke kovové tabuli je překližka uchycena čtyřmi 6M skrytými šrouby. Edukační sdělení doporučujeme tisknout na dibont plech. Dále nalepit na překližku, příp. zajistit nerez vruty.

Info edukační tabule (nízká tabule / INFO pult pod úhlem 60 x 60 cm)
Nosná tabule: voděodolná překližka v síle 18mm
Doporučený tisk: dibont plech, příp. polep
Uchycení: lepení univerzálním transparentním silikonem, jištění nerez vruty
Spodní uchycení: na 4 skrytých šroubech 6M + 12 vrutů
Stabilizace: betonáží do nezámrzné hloubky (80 cm) / nebo rozpínavou minerální pryskyřicí / montážní hmotou např. Quikset

Doporučená výška info-pultu: spodní část 75 cm / vrchní cca 106 cm nad úrovní terénu
Info tabule standardně: 60 x 60 cm (info plochu lze zvětšit dle dohody na 60 x 80 cm na výšku).

Dodávka informačního pultu obsahuje: kovovou nosnou konstrukci vč. dřevěných prvků (modřínové trámky + voděodolnou překližku 60 x 60 cm v síle 18mm, vč. spodního uchycení na 4 x 6M šroubech)

Návrh grafiky, tisk na dibont plech, přilepení silikonem na nosnou překližku a jištění vruty je řešeno samostatnou kalkulací (nerez vruty a silikon na vyžádání).


8 600,00 Kč
Dostupné do 14 dnů