Pozorovací ptačí budka s přísavkami na sklo

Novinka

Budka je určená k detailnímu pozorování krmení malých ptáčků na hnízdě a je modifikací modřínové hnízdící budky standard. Budka se pomocí dvou přísavek připevní ke sklu okna v pozorovací výši. K uchycení budky požívám mechanické přísavky (požívají se na nošení skleněných tabulí - nosnost 40 kg / prum. 12 cm). Spodní přísavka drží budku, vrchní jistí a zamezuje chvění budky.

Info: Montáž na sklo je velmi jednoduchá, první lehce otřete vlhkou látkou obě přísavky. Vyrovnejte budku do roviny a přitiskněte spodní přísavku ke sklu okna. Zajistěte zaklapnutím. Zkontrolujte, zda drží. Po té přitiskněte ke sklu vrchní přísavku a zajistěte zaklapnutím. Zajistěte přísavku vruty do stříšky budky.

Ptačí budka má ve svoji spodní části, vnitřní rozměry 16x14 cm a kolmicí k otvoru má vnitřní výšku 22 cm. Budka je určena pro střední a malé ptáky. Výletový otvor lze redukovat / měnit představenou ochrannou vložkou vyrobenou z tvrdého ořechového dřeva. Pozorovací okno má vsazené plexisklo v rámku s možností zatemnění.

Aby ptáci budku rychle zahnízdili, používám zatemnění pozorovacího okénka (je součástí dodávky). Zatemnění odstraňte, až když vidíte, že ptáci vyletují za potravou a krmí svá mláďata.

SKLADEM   

2 200,00 Kč