Léčivé polodrahokamy – Sodalit, masážní kuličky

Dárkové balení

V minulosti jej s oblibou nosili umělci, protože věřili, že rozvíjí kreativitu a pomáhá jim tvořit. Mezi modrými kameny má nejintenzivnější vibrace, spojuje logiku s intuicí, prohlubuje meditaci. Dodává odvahu, prohlubuje koncentraci a představivost, ochraňuje před konflikty.

Zvyšuje aktivitu imunitního systému, čímž brání vzniku infekcí. Pokud již k nějaké dojde, dokáže snížit vysokou tělesnou teplotu. V rámci oběhového systému dokáže sodalit snížit krevní tlak. Využívá se také v léčbě onemocnění hrdla, hlavně při poruchách hlasivek a hrtanu. Celkově zvyšuje fyzickou odolnost organismu.

Už od nepaměti se věří, že léčivé kameny jsou úzce spojeny se znamením zvěrokruhu. Sodalit posiluje tyto znamení: Vodnář, Panna a Střelec

Léčivé polodrahokamy je nejlépe nabíjet opětovně energií. Umyjte je proudem vody, a po té, nechte nabít na světle. Pro tyto účely máte v sadě misku z půleného bambusu. Uložte do ní drůzy (jehličky) křišťálu a na ně uložte kuličky sodalitu. Kameny nechte na sluníčku nabíjet energií.

DÁRKOVÉ BALENÍ

Kuličky krystalu sodalitu jsou zasazeny na nerez tyči a usazeny v anatomicky tvarovaném, ručně vyrobeném madle z ořechového dřeva.

Masážní pomůcka je uložena do kokosového vlákna v dárkové dřevěné krabičce. Další součástí dárkového balení jsou bambusová miska a drůzy křišťálu k opětovnému nabíjení sodalitu.

Masáž Vás zbaví napětí, uvolňuje strnulé a ochablé svaly, stimuluje krevní oběh a může mít příznivý vliv na nespavost. Masážní kuličky se používají na masáž celého těla včetně hlavy a klenby chodidel. Celková délka masáže by neměla přesáhnout 5 minut. Kameny se mohou před masáží nahřát, například fénem.

SKLADEM  

790,00 Kč 1 590,00 Kč
Please select variants first