Léčivé polodrahokamy – Růženín, masážní kuličky

Dárkové balení

Růženín se též nazývá kamenem Venuše. Je rovněž symbolem lásky a krásy. něhy, podporuje smyslnost a sexuální fantazii. Růženín je však také skvělým kamenem pro pokojný spánek, který chrání před nočními můrami a malým dětem pomáhá nebát se tmy. Přispívá k léčbě dlouhodobých nemocích. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje vrásky, zmírňuje příznaky stárnutí.
Už od nepaměti se věří, že léčivé kameny jsou úzce spojeny se znamením zvěrokruhu. Růženín posiluje tyto znamení: Býka, Bližence a Váhy

Léčivé polodrahokamy je nejlépe nabíjet opětovně energií. Umyjte je pod studenou vodou a nechte nabít na světle. Pro tyto účely máte v sadě misku z půleného bambusu. Uložte do ní drůzy (jehličky) křišťálu a na ně uložte kuličky růženínu. Kameny nechte na sluníčku nabíjet energií.

DÁRKOVÉ BALENÍ

Kuličky krystalu růženínu jsou zasazeny na nerez tyči a usazeny v anatomicky tvarovaném, ručně vyrobeném madle z ořechového dřeva.

Masážní pomůcka je uložena do kokosového vlákna v dárkové dřevěné krabičce. Další součástí dárkového balení jsou bambusová miska a drůzy křišťálu k opětovnému nabíjení růženínu.

Masáž Vás zbaví napětí, uvolňuje strnulé a ochablé svaly, stimuluje krevní oběh a může mít příznivý vliv na nespavost. Masážní kuličky se používají na masáž celého těla včetně hlavy a klenby chodidel. Celková délka masáže by neměla přesáhnout 5 minut. Kameny je vhodné před masáží nahřát, například fénem..

SKLADEM  

790,00 Kč 1 590,00 Kč
Please select variants first