Léčivé polodrahokamy – Achát, masážní kuličky

Dárkové balení

edý achát je ochranným kamenem, zmírňuje stresové stavy a obnovuje tělesnou energii. Achát je také známý tím, že harmonizuje - přináší klid duši, tělu, mysli i emocím. Kámen je přiřazen planetě Merkur.
A co píší o achátu v chytrých knihách? Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje napětí, navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku. Výborný ochranný kámen pro malé děti.

Velmi účinný je například při onemocněních trávicího systému. Bojuje se žaludečními vředy a nadměrnou tvorbou kyseliny v žaludku. Udává se, že pomáhá očistit lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh. Rovněž chrání před vznikem kožních chorob a a napomáhá jejich léčbě.

Už od nepaměti se věří, že léčivé kameny jsou úzce spojeny se znamením zvěrokruhu. Achát posiluje tyto znamení: Berana, Raka, Štira, Panny, Ryb

Léčivé polodrahokamy je nejlépe nabíjet opětovně energií. Umyjte je proudem vody, a po té, nechte nabít na světle. Pro tyto účely máte v sadě misku z půleného bambusu. Uložte do ní drůzy (jehličky) křišťálu a na ně uložte kuličky achátu. Kameny nechte na sluníčku nabíjet energií.

* Nově si můžete vybrat ze tři druhů - čistý achát - hnědý, achát černý, proužkovaný tzv. onyx a do červena laděný achát karneol, všechny kameny jsou velmi tvrdé / tvrdost 7 *

SKLADEM  

790,00 Kč 1 590,00 Kč
Please select variants first