Hmyzí hotel pro školy a školky

Hmyzí hotely mohou sloužit jako zkrášlující i edukativní prvky školní zahrady. Vyrábím je z trvanlivého modřínu a takzvaně na míru, dle zadání a potřeb školy. Hmyzí hotely jsou z pohledové / osluněné strany osazeny dřevěnými policemi (příp. šestihrany) a vyplněny přírodním materiálem. Vnitřní části hmyzího hotelu lze různě modifikovat. Obvykle doporučuji oddělení s materiálem: tzv. šiškovník, kůra / mech, broučkovník, motýlovník, pro včelky samotářky - dřevo, děrované cihly.

Rozměry: 600 x 1200 (v) x 120 mm (hloubka), střecha s přesahem

Z důvodu stability je hmyzí hotel usazen na betonovém soklu z tzv. ztraceného bednění. Sokl je zároveň pevně uchycen 2 sloupky zpevněnými v zemi expanzní hmotou / pryskyřicí. Těleso hmyzího domku je spojeno přes sokl a sloupky vruty. Pro zvýšení bezpečnosti je navíc zadní strana hmyzího domku / hotelu stabilizována dalším sloupkem, pevně přišroubovaným ke kostře hmyzího hotelu.

Povrchová úprava / konzervace: modřínové dřevo je opáleno plamenem a následně 2x natřeno lněným olejovým nátěrem s rozmíchaným včelím voskem.

Zadní strana je překryta vzdušným pletivem a zpevněna deskami.

K ceně za hmyzí hotel je nutné připočítat položku za dopravu na místo určení (bude upřesněna zadavatelem dle km).

Dodání obvykle do 2 měsíců.

7 600,00 Kč